Parke Yaptırmak İstiyorum

Yaşam alanlarınıza konfor ve estetiği taşımak için bizimle iletişime geçin.

Mutfak

Yüksek kalite malzeme ve işçilik ile üretilen mutfak dolapları yüksek fiyatlara satıldığı gibi yine model olarak insanların istediklerini karşılayabilecek ve aynı zamanda da uzun yıllar kullanılabilecek mutfak dolabı arayışında karşımıza suntalam mutfak dolabı çıkmaktadır. Bu dolaplar maliyet olarak sizler için düşük olacağı gibi istediğiniz tasarımları bulmanız mümkündür.

Sunta, ağaçlardan çıkan talaşlardan üretilmektedir. Bu talaşlar öncelikle toplanır ve daha sonrasında sağlam bir yapıya sahip olması için çeşitli kimyasallar ile birleştirilerek sıkıştırılır. Bu ürünler birçok alanda kullanılmaktadır. Aynı zamanda mutfak dolabı yapımında da kullanılmaktadır. Elde edilen suntalara lamine kaplama yapıldığında suntalam ortaya çıkmaktadır. Suntalam mutfak dolayı içerisinde sunta bulunduğu için ürünün içerisinde küçük boşluklar bulunabilir. Son zamanlarda yapılan yenilikler ile yüksek kalitede üretilen suntalar ve lamine edilmesi ile ortaya çıkan suntalam ürünleri mdf yapısına yakın derecelere ulaşabilmektedir.

Ürünlerin tasarım olarak çok çeşide sahip olması da sizin seçim yapma şansınızı artırmakta. Aynı zamanda renk bakımından da oldukça zengin olması istediğiniz renkte mutfak dolabına sahip olmanız için mükemmel bir olanaktır. Ürünün sağlamlığı kadar ürünün montajının doğru yapılması da önemlidir. Mutfak dolabınızın sağlam olması için konusunda uzman kişilerden yardım alarak montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız.

Mutfak dolaplarının kaliteli ve sağlam bir şekilde evlerinize yerleştirilmesi için uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Ankara’da hizmet sunan firmamızın hizmetlerinden yararlanmak ve mutfaklarınızda istediğiniz görüntüyü yakalamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.