Parke Yaptırmak İstiyorum

Yaşam alanlarınıza konfor ve estetiği taşımak için bizimle iletişime geçin.

Giyinme Dolapları

Giyim odaları sadece giyinmek için dizayn edilen odalar gibi sanılsa da aslında amacı kıyafetlerinizin kolay bir şekilde depolanmasını sağlamaktır. Aynı zamanda kıyafetlerinize kolayca ulaşırken giyinme işini de bu odalarda gerçekleştirmenize olanak sağlar. Bu nedenle bu odalar dizayn edilirken en önemli olan ayrıntılardan biri ayna ve aydınlatmadır. Kıyafetlerinizi giydikten sonra bakabileceğiniz bir ayna ve ortamda istenilen aydınlatmayı sağlayacak sistemin bulunması gerekir. Bu odalar genel olarak optimum boyutlara sahiptir. Küçük alanlarda en iyi performansı yakalamak için giyim odası pratik çözümlere sahip olması gerekir. Gömlek, pantolon, ayakkabı, iç çamaşırları ve aksesuarlar için farklı dolap ve gözlere sahip olması gerekir.

Pratik ve kullanışlı olmasının yanı sıra tabi ki kalite ve hijyenikte olması da çok önemli olan ayrıntılardan biri. Giyim odası tercihlerinizde tasarımı seçtikten sonra dolapların hangi malzemeden yapılmasını ve kaplamasının nasıl olmasını seçmelisiniz. Bu seçimi yaparken her zaman dayanıklılık bakımından yüksek kaliteye sahip malzemeleri ve aynı zamanda temizlik bakımından bakteri barındırmayan, kolay silinen ürünleri seçmeniz sizin daha rahat bir ortamda yaşamanız için önemlidir.

GEN Orman Mobilya Dekorasyon olarak verdiğimiz hizmetlerimizde giyim odası çözümlerimizi inceleyebilirsiniz. Malzeme kalitesinin yanı sıra montaj kalitesi ve kapakların kolay açılması için en sistemlerimiz ile sizlerde giyinme odalarında kaliteyi kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. Model seçimi ve montaj için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.