Parke Yaptırmak İstiyorum

Yaşam alanlarınıza konfor ve estetiği taşımak için bizimle iletişime geçin.

Hakkımızda

2007 yılında bambu parke ithal ederek parke sektöründe faaliyetlerine başlayan Gen Orman Ürünleri, bugün Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi ürünü olan Floorpan marka laminat parke grubunun İç Anadolu Bölge Bayiliğini yürütmektedir.

Sadece laminat parke değil; lamine ve masif parke gruplarını da bünyesinde bulunduran Gen Orman Ürünleri, toptan ve perakende satış olarak sadece malzeme temini yanında montaj hizmeti de sunmaktadır.

Türkiye’nin çeşitli illerinde birçok projeye imzasını atarak referans listesini güçlendiren Gen Orman Ürünleri, projelerde uygun fiyat/tam hizmet anlayışı ve  %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensibi ile tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

300 m2 tek alan üzerinde kurulu showroomda, yüzlerce renk ve özellikte ürünü bünyesinde bulunduran Gen Orman Ürünleri, güçlü kadrosu ile Ankara/Siteler ilçesinde faaliyet göstermektedir. Yıldan yıla artış gösteren satış grafiği ile İç Anadolu bölgesinde onlarca bayisi bulunan Gen Orman Ürünleri sektörde emin adımlarla yoluna devam etmektedir.